מצנח רחיפה

מצנח רחיפה – אם נסיט מבטנו לכיוון השמים, כמעט בכל עת נוכל להביט בציפורים הרבות המשייטות ועפות להנאתן. מאז ומעולם רצה האדם לעוף כמו הציפורים בכל עת אשר יחפוץ בכך. כיום אנו מסוגלים לעשות זאת בעזרת כלי תעופה שונים וכמובן למטרות שונות. אחת מהן הינה עבור שעות הפנאי שלנו. בתוך עולם מרתק זה, ניתן יהיה למצוא טיסה בעזרת מצנח רחיפה, אשר הופך לשכיח עם הזמן ויותר אנשים מוצאים דווקא בו מפלט אל תוך השלווה הפנימית שלהם. כך או כך, מצנח רחיפה משמש חברות המציעות פעילויות אקסטרים לאנשים כפעילות מובילה ומרכזית. אם גם אנו נרצה לאתגר עצמנו כל שנבצע יהיה לאתר את החברה הרלוונטית ופשוט להתחיל לחוות את הריגוש שבטיסה מרתקת זו…

האם מצנח רחיפה נחשב ככלי מסוכן לתעופה ?

בכדי לתת מענה על שאלה זו נתחיל ונאמר כי כל כלי תחבורה ובפרט המשמש לתעופה בשמיים – יש בו מן הסיכון לאדם. אולם, עם ההתפתחות הטכנולוגית במרוצת השנים והסכנות הברורות, דווקא כלים כמו מצנח רחיפה הפכו לשכיחים וככאלו גם בטוחים לטיסות שונות. עובדה זו מרמזת כי הפופולאריות הרבה שלה זוכים מצנחי הרחיפה איננה מקרית.
אחת הסיבות העיקריות לאותה הערכה לה זוכים המצנחים הללו הינה משום ההנאה הגדולה בעת השימוש בהם. כלומר, האפשרות שיש לנו לעלות מעלה ולדאות בצורה די חופשית, וזאת כאשר ניתן לווסת את שעות הטיסות ולנווט בין הנופים – הינה דבר פשוט נפלא. רבים מהמשתמשים באמצעות מצנח רחיפה לשם ריגוש מספרים כי תחושת הריחוף מעלה את רמות האדרנלין גבוה מאוד, מה שמותיר בהם רושם אדיר והשפעה על מצב הרוח.

יחד עם זאת, רוב החברות המפעילות מצנחי רחיפה שונים מאפשרות גם קיומי אירועים שלאו-דווקא קשורים לפעילות אותה הם מציעות באופן תדיר. כלומר, קיומם של ימי הולדת, טיסות רומנטיות, טיסות במסגרת ימי גיבוש לעובדים, מסיבות רווקים וכיוצא בזה. אחת החברות המוכרות כיום ושמציעה בדיוק את כל אלו ועוד, הינה חברת SPORTX. עם מעל ל-40 שנה בשוק פעילויות האקסטרים, SPORTX מובילה בהפקת טיסות מצנח רחיפה לכל דורש. בנוסף המחירים המוצעים עבור שלל הפעילויות הקיימות ובפרט זו מגולמים עבור הלקוח, ויכולים להיות בהתאמה לצרכים המדוברים. למשל, ספורטיקס מציעה קופון היברידי, אשר למעשה מוזיל את עלות הטיסה, באם נגיע כמספר אנשים רב. כמו כן תמיד ניתן לבחור מבין שלל המקומות המציעים מצנח רחיפה ע"י ספורטיקס, וכל שיינתן לנו לעשות הוא להתקשר, או לשלוח הודעה – ופשוט להינות מאירוע נפלא ומרתק אשר ישאיר אותנו עם חוויה ייחודית ומהנה.

מרכז הזמנות ארצי: 073-7880888

מצנח רחיפה

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!