מתי מומלץ לרכוש חווית טייס ליום אחד ?

טייס ליום אחד

אחד החלומות הגדולים ביותר של האדם מאז ומעולם היה להיות מסוגל לעוף ממש כמו הציפורים… עם השנים ועם ההתפתחויות הטכנולוגיות שיכלו לקדם את רצון זה עבורנו, הדבר נהיה אפשרי בהחלט. כיום אנו רואים שענף התעופה משמש גם עבור פנאי, וחברות רבות מצאו לנכון להגשים את החלום שלנו ולהראות לנו כיצד נוכל לעוף בין העננים, להרגיש את החוויה המרגשת בשהות בשמיים וממש להיות טייס ליום אחד.
נכון להיום, נוכל למצוא חברות רבות המתמחות במתן חווית טיסה זו והחלום יהפוך למציאות בן רגע. באם נרצה גם אנו להיות חלק מאותו מאורע, כל אשר נצטרך לבצע יהיה למצוא את החברה המתאימה שתעניק שירותי טיסה ליום אחד בכפוף לכל תקני הבטיחות הקיימים.

מתי כדאי לעשות טייס ליום אחד ?

כפי שנוכל להבין, לא חסרות סיבות מיוחדות באשר למועד בו נקיים את הטיסה שלנו. זה יכול להיות ביום ההולדת, כמתנת בר או בת מצווה, או שאולי בתור הצעת נישואין מרגשת. לצד זאת ניתן גם לבצע את הטיסות כחלק משיעורי טיסה הניתנים ע"י מדריכים מקצועיים. כך באמצעות קבלת הדרכה מקצועית קצרה אך בעלת תוכן ממשי, ניכנס אנו אל תא הטייס ונרגיש כיצד זה להיות כמו טייס ליום אחד, המתפעל והמנווט את עצמו.
לפיכך תהא הסיבה אשר תהא, הריגוש המרענן בעשיית מעשה כל כך עצמתי ובלתי נשכח, רק יגביר את תחושת האדרנלין והרצון שלנו לחזור להינות מאירוע שכזה.

חשוב לציין כי הפעילויות של טייס ליום אחד תתבצע לרוב על גבי טרקטורון מעופף (בקאי), שהוא למעשה כלי תחבורה המתאים לתעופה בגובה נמוך/בינוני ואשר מכיל לרוב עד 2 אנשים בתוכו. חשוב לציין כי הכלים הללו בטוחים ובעלי כל התקנים להוות מכשיר המשמש לטיסה מאויישת.
אפשרות נוספת לביצוע הטיסע הינה בעזרת מצנח רחיפה ממונע. היתרון בכלי זה הינו כי יכול הוא להמריא ולנחות מכל מקום ואיננו מצריך מנחת כזה או אחר לצורך ביצוע פעילות טייס ליום אחד.


אם נרצה להבין כיצד זה מרגיש להיות חלק מצוות של מטוס אמיתי גם זאת נוכל לקיים במסגרת אותו סוג פעילות, ולבצע אותה בתוך מטוס אמיתי גם כן. קבלת הדרכה מפי גורמים מקצועיים אשר יראו לנו את חלקי המטוס הנחוצים לתעופה ויסבירו לנו על פועלם, תוסיף לנו ידע רב בטרם נעלה לאוויר ונחווה את התחושה של טיסה, במטוס לכל דבר ועניין.

אחת החברות המומלצות לקיומן של טיסות אלו הינה ספורטיקס. עם שנות ניסיון כה רבות (למעלה מ40) ניתן יהיה לומר כי טייס ליום אחד הינה דרך נפלאה להרגיש כיצד שליטה בכלי תעבורה זה או אחר מתרחשת בעת נשהה באוויר הפתוח. היכולת שלנו להביא עצמנו למצבים מסוג אלו תעצים את כמות האדרנלין בגוף, תעלה את סף ההתרגשות וכמובן תסף לנו, למשפחה ולחברים אושר רב להמון זמן…

לאטרקציות נוספות תוכלו להיכנס לעמוד קופונים היברידיים שלנו.

מרכז הזמנות ארצי טל  0737880888

טיסה ליום אחד

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!