מתנה לקראת גיוס – שהילד לא ישכח לעולם

הנער הצעיר שלכם, הוא כבר לא כל כך צעיר, ורגע אחרי סיום התיכון כאשר הפנים כבר אל הצבא, אתם רוצים להעניק לו מתנה אחת מיוחדת, לקראת יום הגיוס המיוחד. אחת הדרכים הכי מיוחדות להפתיע נערים צעירים לקראת הגיוס תפסיק היא טיול מצנח רחיפה או טיול טרקטורון מעופף, אותו אתם יכולים להפיק בעזרת חברות אקסטרים מקצועיות. אלו הם טיולים ייחודיים, בשמי ארץ ישראל, שמשלבים בין חווית אקסטרים לבין נוף מדהים ובלתי נשכח.

מתנה לקראת גיוס

 לא משנה לאן הילד שלכם עתיד להתגייס, אתם עדיין ממש רוצים לעשות הכל בשביל להפוך את הימים שלפני הגיוס לימים חווייתיים מיוחדים. טיול מצנח רחיפה, כמו גם טיול טרקטורון מעופף יכולים להיות:

  1. הפתעה גמורה לצעיר – רוב הצעירים לא מצפים לה הפתעה כזאת, במיוחד לא בימים שלפני הגיוס. 
  2. חווית טיסה מטורפת – גם מצנח רחיפה וגם טרקטורון מעופף, הם שני כלים מאוד חזקים, איתם אתם יכולים להנות מטיול בשמי הארץ בצורה אחרת לגמרי. זו היא חוויית טיסה עוצמתית ומדהימה, שאין שני לה בכל תחום התעופה.
  3. תיעוד של האירוע המרגש – אנחנו עושים הכל על מנת לאשר לכם חוויית נסיעה מדהימה, בין אם אתם מזמינים טיסה רק לילד ובין אם אתם בוחרים לרכוש חבילות טיסה לכמה מבני המשפחה. כך שאתם יכולים לקבל גם תיעוד או לצלם בעצמכם את הרגעים בהם כמעט ונגעתם בשמיים.

מלווים אתכם באחד מהימים הכי מרגשים בחיים

היתרון של יציאה לטיול מצנח רחיפה בשבועות שלפני הגיוס, היא כמובן היכולת שלכם להפתיע לגמרי את הנער הצעיר. בעזרת אנשי הצוות המקצועיים והמיומנים של החברה שלנו, אתם תוכלו לעבור את כל תהליך התכנון וההתאמה של טיול מצנח רחיפה או טיול טרקטורון מעופף לילד, כאשר ההפתעה נשמרת. ביום האירוע עצמו, אנחנו נעזור לכם להפתיע את הילד ונלווה אתכם באחת מהחוויות הכי מדהימות שתאכלו אי פעם להעניק לו. כך שכל מה שאתם צריכים לעשות כעת, הוא לבחור את המועד הנכון לכם, ואת סוג הטיול שיפתיע את הילד.

אם החלטתם להצטרף לבן/לבת שלכם, כדאי לכם להיכנס לקופונים היברידיים , כל תוכלו לקבל הנחה על כמות משתתפים.

מרכז הזמנות ארצי טל  0737880888

מצנחי רחיפה שובר מתנה

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!