רכיבה על סוסים גיפט קארד/Gift card

רכיבה על סוסים גיפט קארד/Gift card

בעידן המודרני שלנו, פעילויות אשר בעבר לא נחשבו לבעלות עניין רב, הופכות לכאלו. רכיבה על סוסים הינה פעילות אקסטרימית ומרגשת שהפכה פופולארית בשנים האחרונות. הרכיבה הפכה לחוויה מדהימה אשר מספקת רגעי אושר ייחודיים שלא ניתן להרגיש בשום מקום אחר. חברה המובילה בתחום, המספקת פעילויות אקסטרימיות בארץ, הינה ספורטX –  מציעה לחובבי הרכיבה על סוסים חוויה ומרגשת. המסע שלכם יחל עם הכניסה למתחמי הפעילות השונים ועד למפגש עם החיה העוצמתית הזו, ועד לרכיבות לאורך השבילים שיוכנו מבעוד מועד להעצמת המאורע.

מדוע רכיבה על סוסים נחשבת לכה פופופלארית היום?

רכיבה על סוסים היא לא רק פעילות ספורטיבית, אלא גם אירוע חברתי שבו ניתן להתחבר לטבע, לסוסים ולאנשים כאחד. SPORTX מתמחה בארגון ותכנון טיולים שיעניקו לכם את המקסימום האפשרי וכניסה לעולם המרהיב של רכיבה על סוסים. כמו כן, ספורטX  דואגת לכך שכל רוכב יהיה מסודר ובטוח ויבין את כללי הבטיחות ברכיבה עצמה. הרצון להינות אינו מושפע מהרצון לשמירה על בטיחות הרוכבים ומתוקף כך ההקפדה הרבה בנושא זה.

לצד כל זה, ספורטX משווקת קופונים מיוחדים ומציעה מחירים משתלמים. החברה מזמינה כל אחד להצטרף למסע המרגש של רכיבה על סוסים. הקופונים המיוחדים מבית ספורטX נחשבים ל"קופון של המדינה" משום שהם משתלמים מאוד. מגוון תצורות תשלום שונות הנחשבות לקופונים היברידיים משום שהם גם עבור יחידים, גם עבור זוגות וגם עבור משפחות וקבוצות גדולות. כך שבכל מקרה – הדרך ליהנות מהחוויה ברכיבה משותפת תעבור גם דרך הכיס ותקל בצורה משמעותית. בנוסף היתרונות הבלעדיים של  קופוני ספורטיקס  על כל מציעי הקופונים המתיימרים למכור בהנחה, את מחיר הקופון הלקוח הוא הקובע.

עם שנות ניסיון רבות בתחום, (מעל ל-40 שנה) – החברה מצליחה לארגן חוויות שמשרתות את כלל הציפיות. יחד עם מקצועיות, ספורטX מספקת רמת שירות גבוהה במיוחד. התודעה לשירות, לפרטים הקטנים ולחוויות הרוכבים מהווה עדות לכך שב-SPORTX רכיבה על סוסים היא יותר מפעילות – היא חוויה אמיתית. לא סתם פעילות אקסטרימית – רכיבה על סוסים משלבת בין הכיף ללמידה, ולכן יש כאן חברה שמבינה את החשיבות של כל אחד מרכבי החוויה הזו ופועלת לספק אותם לכל אחד ואחת.

מצד אחד, ניתן להרגיש את האדרנלין המתפרץ כשאתה רוכב על גב הסוס, משוחרר מרחשי הרקע ומרוכז בטבע הפרוס לפינך. רמת הריגוש תעלה ככל שהשעות יעברו והחיבור יהיה חזק במיוחד. לצד זאת, כל מי שיבצע את פעילות האקסטרים הזו יחד עם ספורטX ירגיש בביטחון אשר עוטף אותו. כל סוס נבחר בקפידה ונדרש לבדוק את מצבו הרפואי לפני שמבצע את הרכיבות השונות. בנוסף, כל הרוכבים יקבלו הדרכה מקצועית והסברים ברורים בנוגע לכללי הבטיחות כאמור.

צוות SPORTX המומחים לאטרקציות בהתאמה אישית, כאן אתכם כבר מעל 40 שנה! רק מתקשרים ואת ההזמנה נעשה עבורכם בטלפון.

מרכז הזמנות ארצי טל'- 0737880888

רכיבה על סוסים לזוגות

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!