פיינטבול/לייזר טאג בקופון של המדינה

פיינטבול/לייזר טאג

פעילויות אקסטרימיות וספורט אתגריים היו תמיד חלק בלתי נפרד מחיי האדם. התחרות, האימון הפיזי והאימון המנטאלי שבמהלכם, הם הרפתקה מותאמת אישית והן אתגר מעניין. פעילויות אלו מסייעות לנו לחזק את הקשרים החברתיים שלנו, לשרוד את הלחץ ולפתח את היכולות הפיזיות כאחד. אחת מהפעילויות האקסטרימיות הפופולריות ביותר בישראל היום היא פיינטבול או לייזר טאג.

מהי פעילות פיינטבול/לייזר טאג וכיצד מתבטאת בפועל?

המונח "פיינטבול" מתייחס למשחק קבוצתי בו השחקנים מתמודדים זה בזה באמצעות יריות של כדורי צבע קטנים, בעוד שהמונח "לייזר טאג" מתייחס למשחק שבו השחקנים יורים על ידי נשקי לייזר מסוגים שונים. גם פיינטבול וגם לייזר טאג הפכו לפעילויות מאוד פופולריות בישראל וברחבי העולם. הן מתאימות לכל הגילאים ונהנות ממוניטין גבוה בעקבות הפעילות המרתקת והסיכון המועט בהן. המשחקים מתבצעים בשטחים מוגדרים וכוללים אלמנטים כמו מבוכים, קירות ומחסנים. המטרה העיקרית בשני המשחקים היא לפגוע ביריבים ולמנוע מהם לפגוע בך בעזרת היריות או הצבעונים הלייזר. כמובן שכדי לקבל יותר נקודות, יש לפגוע בכמה שחקנים ככל האפשר ולהגיע למטרה תוך כדי שמירה על עצמך. לשם כך פיינטבול/לייזר טאג הינו כה שכיח.

מה שמביא לפיינטבול ולייזר טאג את ההצלחה הוא המגוון שבמשחק עצמו- כל אחת מהפעילויות מציעה את הייחודיות שלה, כגון מוזיקה, אפקטים קוליים ותאורה משתנה. בנוסף, היכולת לשחק בצוותים, לתכנן אסטרטגיות, ולשלב את המוח והגוף במהלך המשחק, מהווה את התרגול המושלם לשיפור הקשרים החברתיים והיכולת ההחלטית. כאמור, היתרון של פיינטבול/לייזר טאג, הוא הגיוון שהם מציעים. הפעילות תואמת לקבוצות גילאים שונות, מתוך הבנה שכל גיל וגיל מגיע עם צרכים ותחושות משלו. התוכניות והמסלולים מתאימים לילדים, נוער, צעירים ומבוגרים כאחד, ובכך מאפשרים לכל אחד להיכנס למשחק בקלות ובמהירות.

חברות אשר מספקות פעילויות אקסטרימיות בארץ מבינות את חשיבות הפיינטבול והלייזר טאג ככלי נמצאות בארץ ואחד המוכרות שבהן הינה חברת ספורטX. חברה זו מספק לכל דורש את המקומות המומלצים מטעמה להצטרף לפעילות הזו, וכוללות ציוד מיוחד ובטיחותי, מסלולים מגוונים ותוכניות אימון מותאמות אישית לצרכי הלקוחות. ספורטX מציעה גם אירועים ותחרויות בתחום הפיינטבול והלייזר טאג, עם למעלה מ40 שנה בעולם פעילויות האקסטרים. SPORTX אתר הקופונים של ישראל מפנק את לקוחותיו בשלושה סוגי קופונים בלעדיים לאטרקציות אקסטרים, לזוגות, משפחות וימי כף לעובדים

חשוב כמובן לציין כי הבטיחות במשחקים האלו הינה ערך עליון. הציוד המסופק על ידי החברות מכיל כלי הגנה, תלבושות מתקדמות ומפות של הדרכים והשבילים בהם המתמודדים צועדים בשטח כאשר הם בפעילות פיינטבול/לייזר טאג. השחקנים משולבים במשחק תוך כדי שמירה על בטיחותם, וזה חיוני מאוד.

לסיכום, פעילות פיינטבול/לייזר טאג הוא משחק קבוצתי ותחרותי שמעניק לשחקנים את האפשרות לחוות את הכישרון הפיזי והמנטלי שבהם. כל אדם יכול למצוא את האתגר וההתרגשות האישיים בפיינטבול או בלייזר טאג, ולחזק את יכולותיו הפיזיות והחברתיות. עם הגיוון הרחב של הפעילויות, המסלולים המגוונים והבטיחות המובטחת, אין ספק שהפיינטבול והלייזר טאג יכולים להיות אחת מהחוויות האקסטרימיות הכי מרתקות ומותאמות לכל אדם.

צוות SPORTX המומחים לאטרקציות בהתאמה אישית אתכם כבר מעל 40 שנה! רק מתקשרים ואת ההזמנה נעשה עבורכם בטלפון.

מרכז הזמנות ארצי טל'- 0737880888

 

פיינטבול

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!