צניחה חופשית במרכז

צניחה חופשית במרכז

קשה לדמיין חוויה מלהיבה ומרגשת יותר מצניחה חופשית, כאשר עולים במטוס לגובה של כ- 12,000 רגל, קופצים עם מדריך ממטוס, נופלים חופשי ולאחר מכן צונחים ונוחתים על הקרקע. זוהי חוויה מלאת אדרנלין שמתאימה לכל הצעירים ברוחם ויכולה להוות גם מתנה נהדרת לבן הזוג, חברים, בני משפחה וקולגות. באתר SPORTX תוכלו להזמין מגוון חבילות של צניחה חופשית במרכז המוצעות במחירים הטובים ביותר על ידי מועדונים מובחרים ורשמיים.

מהי בעצם צניחה חופשית

צניחה חופשית היא פעילות אקסטרים וספורט אתגרי שבו נופלים באופן חופשי ממטוס למשך זמן מה, ולאחר מכן נפתח המצנח. הקפיצה מבוצעת לרוב מגובה ממוצע של כ- 3 קילומטרים, כאשר עת פתיחת המצנח תלויה ברישיונו של המדריך ומטרתה להאט את הירידה ולבצע נחיתה בטוחה. לאחר הפתיחה יכול המדריך לשלוט בכיוון התנועה עם מיתרים שמכוונים ימינה ושמאלה את המצנח וכך מגיעים אל נקודת הנחיתה.

לחיות ולהתרגש

בכל רחבי העולם וגם בישראל יש עשרות אלפי מכורים לצניחה חופשית, ועוד רבים אחרים שהתנסו בפעילות זו ושבים אליה מעת לעת. את האטרקציה ניתן להזמין עבור שלל מטרות כגון הצעת נישואין, לקראת גיוס לצה”ל, הפתעה לבן הזוג ועוד, כאשר כל ההתרחשות במטוס וכמובן הקפיצה עד הנחיתה מתועדת בעזרת מצלמה מיוחדת. כך נותרים מהצניחה לא רק זיכרון של פעם בחיים אלא גם מזכרת שאפשר להראות לחברים ולבני משפחה. כמובן שגם כדאי להזכיר צניחה עם מצנחי רחיפה כספורט אתגרי נוסף.

צוות SPORTX המומחים לאטרקציות בהתאמה אישית – איתכם למעלה מ- 40 שנה – באוויר בים וביבשה.
להזמנת צניחה חופשית במרכז ולקבלת פרטים נוספים, פנו כבר עכשיו אל מרכז הזמנות ארצי בטלפון 0737-880-888.

תגובה אחת

  1. ג'ני ב- 23 ביולי 2019 בשעה 9:41

    שלום מחפשת לרכוש צניחה חופשית באזור המרכז.

השאר תגובה