צניחה חופשית באתר הקופונים של ישראל

צניחה חופשית

כשמתבקשים לחשוב על פעילות אקסטרימית אשר כל מטרתה היא להפתיע ולרגש, נוכל לחשוב על מספר אפשרויות, אך בין הראשונות שנרצה לבצע תהיה פעילות הצניחה החופשית. עם השנים פעילות זו התפשטה באופן מהיר בישראל והפכה לתחום פופולרי וסוחף. מסביב למדינה, ישנן חברות המתמחות בארגון פעילויות אקסטרים ואשר משקיעות מאמצים רבים כדי להציע את החוויה הכי מדהימה ואיכותית של צניחה חופשית לקהל הרחב. כזו היא חברת ספורטX אשר מזה כמספר עשורים (למעלה מ40 שנים) מתמחה בעולם תוכן מרתק זה…

מהי צניחה חופשית וכיצד באה לידי ביטוי בפועל?

צניחה חופשית היא סוג של ספורט אקסטרים המשלב בין אתגר לתרגיל צניחה מגובה מרשים של מטוס או מבנה גבוה. בניגוד לצניחה במטוס כשאדם מחובר למטוס ביצוע של צניחה חופשית מגובה בלבישת ציוד בטיחות המיועד להבטיח את בריאותו של הצונח במהלך הדרך.

אז מדוע חברות פעילויות האקסטרים משווקות את הפעילות הזו דווקא? התשובה פשוטה – זוהי חוויה שגורמת ללב לרעות במובן החיובי ולאדרנלין לשטוף את הגוף. בישראל, עם היכולת לקבל מבט מקרוב על יופייה של הארץ מלמעלה – מאפשרת הצניחה החופשית לאדם המבצע אותה להתרגש ולחוות את תחושת הריחוף המופלאה והמרשימה מאוד.

צניחה חופשית נערכת במגוון מקומות בישראל, ובמיוחד באזורים בהם מתמקמים צוותי הצניחה המקצועיים. ראשית, ישנם אזורים הנמצאים למרגלות הרים, וכאלו הממוקמים במישור החוף. כך שהיכולת ליהנות מושפעת גם מהאזור בו נבצע את הצניחה (בין אם בצפון או בדרום הארץ.) צניחה חופשית בצפון ובמרכז אם כך מאפשרת ליהנות מחוויות במסלולים מסוימים ובקצבים שונים. שנית, ישנם פארקים מהממים ביופיים אותם אנו רואים ממעל, בהם ניתן לצפות בצניחות מרהיבות. גם המסעדות והקפיטריות הממוקמות בסמוך למסלולי הצניחה מציעות את האפשרות לצפות בחברים ובמשפחה שלנו מבצעים את הפעילות הזו ממבט מלמטה.

יחד עם כל זאת צניחה חופשית היא חוויה שלא מתאימה לכולם. זהו סוג של פעילות שמחייבת יכולת גופנית טובה ובריאות פיסית. למרות הצורך בהתכנות גופנית מסוימת, חברת ספורטX דואגת לספק סדנאות הכשרה מקצועיות למשתתפים, מנוסים וגם כאלו שפחות – אשר יוכלו ללוות את המשתתפים בפעילות ולהבטיח את בטיחותם. SPORTX אתר הקופונים של ישראל מפנק את לקוחותיו בשלושה סוגי קופונים בלעדיים לאטרקציות אקסטרים, לזוגות, משפחות וימי כף לעובדים

הפוטנציאל שבצניחה חופשית מכניס הרבה תחרות בשוק זה. אם נחפש צניחה חופשית טנדם ברבחי הרשת נמצא מספר חברות המציעות שירותים מסוג זה לקהל הרחב. התחרות יוצרת יתרון לקהל הלקוחות השונים וככזו מביאה ליתרון יחסי עבור חברת ספורטX שכן הוותק והניסיון עמה היא מגיעה – הוא זה אשר נותן מקצועיות בלתי מתפשרת לכל מי שיבצע את הצניחות דרכה.

לסיכומו של דבר, צניחה חופשית הינה פעילות בלתי נשכחת. היכולת שלנו לחוות מעוף של ציפור ולראות את העולם פרוש מתחתינו היא דבר שאין אנו נעשה בכל יום. ולכן הדבר מומלץ לכל אחד ואחת לבצע לפחות פעם אחת בחייו. SPORTX מזמינים אתכם לחוות ולהתרגש בצניחה מיוחדת ומופלאה!

צוות SPORTX המומחים לאטרקציות בהתאמה אישית אתכם כבר מעל 40 שנה! רק מתקשרים ואת ההזמנה נעשה עבורכם בטלפון.

מרכז הזמנות ארצי טל'- 0737880888

 

צניחה חופשית

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!