צניחה עם מצנח רחיפה | צניחות עם מצנחי רחיפה

זה לא סוד שרובנו מחפשים אחר השקט והשלווה בעת נחייה את חיינו הסוערים אשר דורשים מאתנו כל כך הרבה. מעטים הרגעים בהם נוכל באמת לחוות שלוות נפש ברמה גבוהה. נכון להיום ישנם מקומות המציעים בדיוק את אותה תחושה לה נצפה, בעזרת אמצעים שונים. אחת האפשרויות לכך הינה ביצוע צניחה עם מצנח רחיפה. התחושות הייחודיות כאשר נימצא בין שמיים לארץ, אל מול הנוף שייפרס מתחת רגלינו – יהיה שווה את כל הרגעים הקסומים הללו. צניחה עם מצנח רחיפה יכולה להתבצע במספר אופנים ומיוחד בשביל זה חשוב יהיה למצוא את המקום הנכון לקיומה של הצניחה, יחד עם מדריכים בעלי ניסיון וכמובן עם תודעת שירות ברמה גבוהה.

האם צניחה עם מצנח רחיפה נחשבת לדבר מסוכן ?

ברור לכל כי כל פעילות אקסטרים טומנת בחובה סיכונים מסוימים. אולם דווקא סוג פעילות זה נחשב לבטוח ונפוץ מאוד. קודם כל, הצניחות עם מצנח רחיפה מתאפיינות בטיסה איטית ולא מהירה. בנוסף מבוצעות הן לא בגובה רב ולא כוללות קפיצה ממטוס מיוחד. עובדות אלו משקפות כי פעילות זו נחשבת למתונה באופן יחסי ולפיכך תוכל להתאים גם למשפחות ולאו דווקא ליחידים.

בכל דקות הדאייה באוויר אנו נרגיש את משב הרוח המרענן, מה שיזרים את תחושות האדרנלין והריגוש הרב. כמו כן ברוב המקרים חברות המציעות פעילויות של צניחה עם מצנח רחיפה, מצעות אותן באזורי מישור החוף על קו הים. דבר זה ישקף מולנו את השקיעות (לרוב) ויעצים את החוויה המרתקת אותה נקבל לאורך כל הזמן הזה. חשוב לומר, כי כיום אפשר לשלב את הצניחה המדוברת יחד עם ציון מועדים שונים כגון הצעת נישואין וכדומה. לשם כך נצטרך לחפש במרחבי רשתת האינטרנט מילות מפתח כמו: מצנח רחיפה רומנטי, ובו בעת נקבל הצעות עבור קיומה של צניחה המשלבת בתוכה אלמנטיים שיתנו לנו מעטפת עבור אותה הצעה מיוחלת.

נכון להיום, אחת מהחברות הרבות הפועלות בעולם תוכן זה והמציעות גם מחירים משתלמים באמצעות קופונים, אך לא פחות מכך – גם שירות ומקצועיות גדולה – הינה ספורטיקס. העובדה כי SPORTXד מבצעת צניחה עם מצנח רחיפה זה עשרות שנים שמה אותה בשורה הראשונה של החברות המומלצות כיום בשוק. ספורטיקס מבינה כי שירות לצד מחיר הוגן יהיה זה שיעטוף את המוצר באריזה מושלמת. לדוגמה, ספורטיקס מציעה קופון היברדי אשר למעשה יוזיל את עלות הצניחה באם נהיה מספר רב של אנשים. עובדה זו תביא להוזלה משמעותית מאוד אך כמובן לא תפגע כלל במקצעויות, באדיבות של הצוות וכמובן בהנאה הכללית לה אנו נצפה. לכן, כפי שנאמר, צניחה עם מצנח רחיפה נחשבת לפעילות מומלצת מאוד, אך בל נשכח גם את העלויות להן אנו נהיה אחראיים גם כן.

מרכז הזמנות ארצי: 073-7880888

צניחה עם מצנח רחיפה

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!