קורס גלישת רוח

לשבור את הגלים

אתר SPORTX הוקם על ידי קבוצת ענבר גרופ 1975 שנמנית על חלוצות ספורט הגלישה בארץ, ומתמחה בענף זה כבר יותר מארבעה עשורים. באתר ממתינות לכם חבילות מובחרות הכוללות שיעורים וקורסים במגוון רחב של ענפי גלישה, ביניהם גלישת גלים, רוח, עפיפון וסאפ, וזאת במועדונים מובילים הנבחרים על ידינו בקפידה. אנו מציעים את המחירים האטרקטיביים ביותר בישראל עבור חבילות אלו, ולקוחותינו יכולים להמיר את הקופונים שרכשו בכל פעילות אחרת ללא תשלום נוסף, כמו גם להאריך את תוקף הקופון. כל זאת, תחת פיקוח "אמון הציבור" ולאור מחויבות לחוקי הגנת הצרכן, עם שירות לקוחות ומרכז הזמנות ארצי הפועל בכל ימות השבוע מסביב לשעון.

כמה מילים על גלישת רוח

אם אתם מתעניינים בקבלת שיעורי גלישת רוח כדאי שתדעו שמדובר בענף ספורט ימי, הכולל מרכיבים שמגיעים הן מהשייט והן מהגלישה. הספורט מבוצע על גבי גלשן שגודלו כ- 2 עד 4 מ' עם מפרק שמקנה תנועה חופשית לתורן שעליו מפרש. מאז החל להתפתח לפני כ- 45 שנה צבר ספורט זה אוהדים רבים בכל רחבי העולם, ובעשרות רבות של מדינות קיימים מועדונים, קורסים ותחרויות, לרבות באולימפיאדה. בתוך כך קיימים הבדלים בין מספר ענפי גלישת רוח, כגון באולימפיאדות ובאליפויות עולמיות עם דגם ספציפי של גלשן, וכן דגמים וציוד שונה בסבבי תחרויות מקצועניות. מלבד אלו, ישנם סגנונות גלישה אחרים שאינם נחשבים לאולימפיים אלא לכיף (גלישת פאן), כגון פרי סטייל הכולל פעלולים, פרי רייד בדגש על הנאה ומהירות, סלאלום, פורמולה וווייב לגלים גבוהים.

מבצעים מעולים במועדונים מובחרים

כאמור, באתר תוכלו להזמין חבילות שונות כגון קורס גלישת רוח ושיעורי ניסיון. לדוגמא, ניתן להצטרף לשיעור היכרות לזוג במחיר מצוין עם סרף פוינט – ענבר, המתמחה כבר יותר מ- 40 שנה בענף בישראל ובחו"ל. לאורך השנים הכשיר המועדון אלפי אנשים אשר חלקם גם ייצגו את המדינה בתחרויות בינלאומיות והביאו להישגים מרשימים. מפגש ההיכרות נועד לחשוף את המשתתפים לעולם המופלא והמלהיב של גלישת הרוח, כאשר הממשיכים לקורס גלישה בסיסי במועדון ייהנו מזיכוי מלא על מפגש ההיכרות וכך למעשה יקבלו אותו בחינם.

צוות SPORTX המומחים לאטרקציות בהתאמה אישית – איתכם כבר 40 שנה – באוויר בים וביבשה.
למידע נוסף והזמנות, פנו ל- מרכז הזמנות ארצי SPORTX בטלפון 0737-880-888.

עוד אטרקציה מרהיבה: צניחה עם מצנחי רחיפה

מפגש היכרות בגלישת רוח לזוג

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!