רכיבה על סוסים במכמורת

רכיבה על סוסים במכמורת

דמיינו לעצמכם את רחש הגלים, את קו האופק שנפרש לפניכם ואת נשימותיו של הסוס האצילי שנושא אתכם. את הדמיון תוכלו להפוך בקלות למציאות על ידי הזמנת רכיבה על סוסים במכמורת מאתר SPORTX, ועל הדרך תיהנו מהנחות משמעותיות וממחירים שמתאימים לכל כיס.

חוויה קסומה ומרגשת

רכיבה על סוסים במכמורת נעשית על גבי סוסים מאולפים הרגילים לשאת בני אדם ואוהבים אותם. לכן, גם אם אין לכם ניסיון קודם ברכיבה אל תחששו, וממילא לכל אורך הדרך ילווה אתכם המדריך שגם אחראי על התאמת הסוס לרוכב ועל מתן הנחיות להתנהלות נכונה. יתר על כן, אם זו לכם הפעם הראשונה על גבי סוסים הרי שמצפה לכם חוויה כפולה ומכופלת של התרגשות, הנאה ויצירת קשר עם בעל חיים אינטליגנטי ואצילי. כל זאת כשאתם חולפים בינות לצוקים ומפרצים, שדות ירוקים ופרחים, לנוכח הגלים שנשברים אל החוף, האוויר המלוח והשקיעות הבלתי נשכחות.

הכי קרוב לבית

אם בזמן האחרון אתם חשים קצת לחוצים משגרת היומיום או לא מוצאים זמן איכות למשפחה ולזוגיות, אין ספק שרכיבת סוסים ליד הים היא הזדמנות לחזור לקצב הנכון. מצד שני, המיקום באזור המרכז מאפשר לכם לעשות זאת בקלות בלי לנסוע מרחקים ארוכים או לחו"ל, ולהכיר פינות קסומות שנמצאות ממש מתחת לאף.

תוכלו להזמין כבר עכשיו טיולי סוסים במכמורת ובאזורים נוספים בארץ דרך האתר.

SPORTX מתנות אקסטרים ופנאי

צוות SPORTX המומחים לאטרקציות בהתאמה אישית – איתכם למעלה מ- 40 שנה – באוויר בים וביבשה.
להזמנות ולקבלת פרטים נוספים, פנו כבר עכשיו אל מרכז הזמנות ארצי בטלפון 0737-880-888.

רכיבה על סוסים במכמורת

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!