שייט טורנדו בקופון של המדינה

שייט טורנדו

בעידן המודרני שבו אנו חיים, תעשיית הפנאי והספורט התפתחה לגבהים חדשים. ברחבי העולם, פעילויות אקסטרימיות מתבצעות באופן ממושך זה שנים רבות ומשתלבות את סגנונות החיים המודרניים החדשים שלנו. במסגרת התרחבות ענפים חדשים של פעילויות אקסטרימיות בארץ, פעילות השייט בסירות טורנדו עלתה וגדלה במרוצת הזמן. חברות המספקות פעילויות אקסטרים שונות הן גורם מרכזי בתעשייה התיירותית ומציעות חוויות עוצרות נשימה בסביבות המדהימות שלנו. אחת החברות המדוברות בהקשר זה הינה ספורטX. חברה בעלת 40 שנים של ניסיון בעולם תוכן זה בדגש על שייט טורנדו, מביאה לכל אחד ואחת חוויה יוצאת דופן ומסקרנת, כזו שלא תמצאו בכל פעילות דומה אחרת..

הסיבה בגינה שייט בסירות טורנדו נחשבת לחוד החנית של כל פעילות שכזו היא משום שניתן למצוא שייט טורנדו במגוון מקומות בארץ, כולל אגמים, וחופי ים. השייט בסירות אלו הוא פעילות דינמית ומרגשת שבה משתתפים מבוגרים וילדים כאחד. המונח "שייט טורנדו" הפך למותג מוכר בתחום הפעילויות הנ"ל ומתייחס לשייט בסירות פלסטיק או גומי בסגנון הטורנדו, המאפשרות הכוונה חופשית, אדרנלין רב ושליטה מוחלטת על הסירה.

מה נוכל לחוות בביצוע שייט טורנדו אל מול חופי הים?

למעשה, שייט טורנדו מציע חוויה מרהיבה למשתתפים בו, המתחילה בשיגור סירות הטורנדו אל המים. רגע לפני שהסירות מאיצות במהירות, המשתתפים יתכוננו להגעה לעומק רב יותר לשם ההאצה המתוכננת. ככל שהסירות מתקרבות אל מקום השייט עצמו, האנשים הנמצאים בה יחלו בתפעול הסירה בעזרת המשקולות שנמצאות בידיהם. למרות הקושי הרב שבתפעול הסירות, החוויה המתקיימת בשייט טורנדו מספקת למשתתף את התחושה האולטימטיבית של שליטה ושל מיצוי פוטנציאל אישי.

למעשה, בשייט טורנדו יש גם את היתרון הגדול של התאמה לכל אדם. בין אם אתם מתחילים בתחום או מנוסים, השייט בסירות טורנדו מתאים לכל אחד. התהליך מתחיל בהדרכה ובהסברים מקיפים מצד מדריכים מנוסים מבית ספורטX, שיכולים לספק לכם את הכלים הנדרשים לביצוע השייט בצורה מוצלחת. גם אם אתם מתחילים ששטו בעבר או כאלו אשר מתקיימים חששות אצלם, המדריכים המנוסים יכולים להבטיח לכם שהשייט יתבצע בצורה בטוחה ומהנה. SPORTX אתר הקופונים של ישראל מפנק את לקוחותיו בשלושה סוגי קופונים בלעדיים לאטרקציות אקסטרים, לזוגות, משפחות וימי כף לעובדים

שייט טורנדו נותן ערך מוסף לחוויה האקסטרימית עם תחושת הרוח המנשבת ופלגי המים המתנפצים לכל עבר. המשתתפים ישוטו במהירות, וינסו לשלוט בסירה בצורה מהנה כזו שמשקפת את הכיף והתענוג המוחלט שהם חווים במהלך האירוע. התחושה השונה של יציאה מאזור הנוחות והשגרה הדוחקת, אל עבר החופש והגודל של הים הפתוח – היא דבר שמשנה את מצב הרוח של כל מי שיעשה זאת.

לסיכום, שייט טורנדו הינו חוויה אקסטרימית ביותר שמציעה למשתתף רגעים של שקט, לצד אדרנלין רב ותחושת שליטה מוחלטת. בעזרת המדריכים המיומנים של ספורטX, והשירות המעולה – כל אדם יכול להנות מחוויה זו, בין אם הוא מתחיל בתחום או מנוסה.

צוות SPORTX המומחים לאטרקציות בהתאמה אישית אתכם כבר מעל 40 שנה! רק מתקשרים ואת ההזמנה נעשה עבורכם בטלפון.

מרכז הזמנות ארצי טל'- 0737880888

הפלגת בוסטון סירה מהירה

שתפו את התוכן הזה עם חברים

ניתן לעבור לאטרקציה המבוקשת בכניסה לאחת הקטגוריות למטה

אטרקציות באוויר

אטרקציות בים

אטרקציות ביבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוקד הזמנות ארצי

הכי משתלם

הקופונים שלנו

יותר אטרקציות, יותר אקסטרים, בפחות כסף!